شروع انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش استان بوشهر

انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش استان بوشهر آغاز شد

کارشناس مسئول استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی تیر ماه سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش سهمیه خدمتی استان بوشهر از طریقه اطلاعیه مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش مراحل کارها را انجام دهند .

ابراهیم عابدی بیان داشت : پذیرفته شدگان آزمون پیمانی تیر ماه ۱۳۹۷ مکلفند به منظور انجام آزمایشات پارا کلینیکی بدو استخدام ، سپردن تعهد خدمت محضری به امور اداری آموزش و پرورش استان بوشهر مراجعه کنند و معرفی نامه بمنظور مراحل انگشت نگاری ، معاینات پزشکی و تعهدمحضری دریافت و این مرحله را اقدام نمایند .

عابدی تاکید نمود : عدم مراجعه فرد پذیرفته شده در مهلت مقرر که یک هفته می باشد برای پیگیری امور مربوط به انجام آزمایشات پزشکی تشکیل پرونده استخدامی و مرحله بعدی ثبت نام و شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی شده و مسئولیت آن صرفا به عهده داوطلب خواهد بود .

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش بوشهر اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری پانا

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − یک =