صدور مجوز استخدام برای 22 هزار تخت بیمارستانی در کشور

صدور مجوز استخدام برای ۲۲ هزار تخت بیمارستانی در کشور

مجوز استخدام برای ۲۲ هزار تخت بیمارستانی در کشور صادر شد

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: به رغم شرایط سخت اقتصادی تمام تلاش دولت بر این است تا وضعیت معیشتی مطلوبی را برای کارکنان دولت فراهم آورد که در این زمینه خبرهای خوشی نیز در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، جمشید انصاری در جلسه شورای اداری استان اردبیل با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: بعد از گذشت ۴۰ سال ملت ایران در تحقق اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی گام‌های جدی برداشته به طوری که ما در بازدیدی که از شهرهای شمالی استان اردبیل داشتیم نمود و نشانه‌هایی از این خدمات‌رسانی را به ویژه در احداث بیمارستان‌ها و تلاش برای تأمین سلامت مردم مشاهده کردیم.

معاون نیروی انسانی رئیس جمهوری تصریح کرد: در تشریح و تبیین این دستاوردها جای هیچگونه مناقشه‌ای وجود ندارد و ما به جای حرف زدن بهتر است راجع به انقلاب به شکل عینی و ملموس اقدام کنیم تا در یک شرایط مقایسه‌ای وضعیت قبل و بعد از انقلاب اسلامی به عینه بازگو شود.

وی به ۱۰ میلیون فارغ‌التحصیل دانش‌آموخته دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: وظیفه کارگزاران نظام و مسئولان امر این است تا با این همه عناد دشمن زمینه کار و اشتغال را برای جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مهیا کنند تا همچنان ابتکار عمل و حرکت‌های تحول‌آفرین در دست ما باشد.

معاون نیروی انسانی رئیس جمهوری به حساسیت مناطق مرزی و ضرورت توجه به اشتغال جوانان در این مناطق با بهره‌گیری از ظرفیت مرزنشینی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: انتظار داریم شورای نگهبان هر چه سریع‌تر مجوز راه‌اندازی منطقه آزاد را در این استان صادر کند تا در بهترین شرایط اقتصادی مردم این منطقه به امرار معاش بپردازند.

انصاری به شرایط جنگی و بحرانی کنونی با در نظر گرفتن یک مدیریت توانمند اشاره و اظهار کرد: با توجه به راه‌اندازی بیمارستان ۱۰۸ تختخوابی امام رضا در اردبیل و ۱۶۰ تختخوابی در پارس‌آباد برای سال آینده پیش‌بینی ردیف استخدامی برای این بیمارستان‌ها را مدنظر قرار خواهیم داد تا در این پروژه‌ها که با سرمایه‌گذاری بیش از ۸۰ میلیارد تومانی اجرایی شده شاهد جذب نیرو و فعالیت این مراکز در ارائه خدمات به مردم باشیم.

وی از صدور مجوز استخدام برای ۲۲ هزار تخت بیمارستانی در کشور خبر داد و بیان کرد: با توجه به فرآیند اداری و برگزاری آزمون مستقل که وزارت بهداشت انجام می‌دهد پیش‌بینی می‌کنیم نیروهای این بیمارستان‌ها در سال آینده جذب شده و مراحل استخدام آنها انجام شود.

معاون نیروی انسانی رئیس جمهوری به وضعیت نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی در استان اشاره کرد و گفت: ما در این استان ۳۸ هزار کارمند دولت داریم که نسبت کارکنان این استان به کارکنان دولت ۱.۷۳ درصد است در حالی که جمعیت این استان ۱.۵ درصد جمعیت کشور را شامل می‌شود که این آمارها نشان می‌دهد نسبت کارکنان این استان بیشتر از سهم جمعیتی این استان است.

اخبار استخدامی وزارت بهداشت

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری ایسنا

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

2 thoughts to “صدور مجوز استخدام برای ۲۲ هزار تخت بیمارستانی در کشور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + چهار =