ضرورت توجه ویژه به مسئله کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

معاون امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به سهمیه استخدامی استان نگاه ویژه داشته باشد، گفت: ۳۵۰ کلاس درس در استان کمبود داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، مشیرالحق عابدی ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، اظهار کرد: استان خراسان جنوبی دیار بزرگانی همچون پروفسور گنجی، شکوهی، معتمد نژاد و بلالی و… است.

وی با بیان اینکه بالاترین سرمایه در هر سازمان نیروی انسانی است، افزود: متاسفانه در مجموعه آموزش و پرورش خراسان جنوبی در مسئله نیروی انسانی کمبود داریم که باید مد نظر قرار گیرد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه علی رغم کمبود نیروی انسانی در استان صبح اول مهر هیچ مشکلی را در سطح استان نداشته ایم که این مهم نشان از مدیریت درست بوده است، گفت: عدم تعادل بین ورودی و خروجی در حوزه آموزش و پرورش حتما باید در کلان کشوری مد نظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به سهمیه استخدامی برای خراسان جنوبی نگاه ویژه ای داشته باشند، عنوان کرد: کمبود فضای آموزشی در سطح استان خراسان جنوبی مشهود است به صورتی که ۳۵۰ کلاس آموزشی کمبود وجود دارد.

عابدی با اشاره به اینکه نگاه ویژه وزارت خانه و استفاده از منابع غیر دولتی و خیرین مدرسه ساز باید به سمت استان خراسان جنوبی معطوف شود، بیان کرد: تا کنون مدیریت در سکان آموزش و پرورش خراسان جنوبی مدت دار و شایسته بوده است.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی باید از منابع وزارتی منتفع شود، اظهار داشت: اولیاء و مسئولین امور استان انتظار برطرف شدن مشکلات در حوزه نیروی انسانی آموزش و پرورش در سطح استانی هستند.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

منبع: خبرگزاری مهر

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − دوازده =