همکارجو جزء ۱۰ استارتاپ منتخب گیلانی در اولین همایش بین المللی Silk Road Startup

همکارجو جزء ۱۰ استارتاپ منتخب گیلانی در اولین همایش بین المللی Silk Road Startup

در اولین همایش بین المللی Silk Road Startup ، همکارجو جزء ۱۰ استارتاپ برتر گیلانی انتخاب شد

در تاریخ ۲۶ مهر ۹۶ همکارجو اولین وبسایت و اطلس استخدامی گیلان در همایش Silk Road Startup ( استارتاپ جاده ابریشم) از بین ۲۲ شرکت کننده ی گیلانی ، جزء استارتاپ های منتخب قرار گرفت.

گردهمایی جاده ابریشم اولین همایش بین المللی در میان شرکت ها و سازمانهاست که هدف ارائه و اطلاع رسانی از اکوسیستم استارتاپی ایران به فعالان اروپا و جهان دارد.

این برنامه نخستین رویداد در نوع خود برای معرفی استارتاپ‌های ایرانی به سرمایه‌گذاران اروپایی است که با هدف تسهیل ارتباطات جهانی بین اکوسیستم استارتاپی ایران با جامعه جهانی، دسترسی بهتر به تجربیات موفق در سطح بین‌الملل و نیز جذب سرمایه خارجی طراحی شده است.

کاروان جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های موفق و نیز کارآفرین‌های حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با اکوسیستم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران به این هشت شهر سفر می‌کنند.

در هر شهر، هر یک از استارتاپ‌های مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که پیش از این برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند امکان ارائه‌ جزئیات مرتبط با کسب‌و‌کارشان را به سرمایه‌گذاران و کارشناسان حاضر دارند؛ در طی اقامت کاروان جاده ابریشم در هر شهر، چند استارت‌آپ به عنوان برگزیده انتخاب شده و در نهایت فرصت حضور در بخش دوم رویداد را خواهند داشت.

دومین بخش استارتاپ جاده ابریشم نیز با فاصله‌ای چند هفته‌ای در جزیره کیش برگزار خواهد شد. این برنامه که نشستی بین‌المللی است، میزبان هیات‌های عالی سرمایه‌گذاری ایرانی و اروپایی خواهد بود؛ سخنرانی، شبکه‌سازی و نیز رقابت نهایی برای انتخاب سه استارتاپ برتر از جمله برنامه‌های متنوع این نشست است.

silkroad-startup-استارتاپ-جاده-راه-ابریشم
silkroad-startup-استارتاپ-جاده-راه-ابریشم

۱۰ استارتاپ برگزیده از میان ۱۰۰ استارتاپ از ۸ شهر ایران، هر کدام دو بلیت رایگان ورود به رویداد بین‌المللی کیش (در مجموع به ارزش ۲۰۰ یورو) را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد. تامین هزینه‌های اقامت و نیز رفت و برگشت به کیش نیز جایزه ویژه ۱۰ استارتاپ برگزیده است.

در نهایت، سه استارتاپ برتر به انتخاب هیات داوران نیز به جوایز متنوعی از جمله: بهره‌مندی از حمایت‌های مختلف صندوق‌های سرمایه‌گذاری و نیز شتاب‌دهنده‌ها، فرصت حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی و … دست می‌یابند.

رویداد استارتاپ جاده ابریشم به صورت مشترک توسط استارتاپ سیزمی (Startup Sesame)، تکراسا (TechRasa)، هم‌فکر (Hamfekr) و GNP tour و به همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نیز مرکز شتاب‌دهی نوآوری برگزار می‌شود.

⁣⁣در مجموع ۳۹۸ استارتاپ ، از ۲۳ شهر در سراسر ایران ثبت نام کرده اند که ۸۴ استارتاپ از بهترین ها انتخاب شده اند تا در ۷ شهر کار خود را ارائه دهند و تنها ۱۰ استارتاپ از بین آن ها انتخاب خواهد شد.
در گیلان نیز، استارتاپ ” همکارجو ” در لیست منتخب این رویداد قرار گرفت.

سلکرود-همکارجو
سیلکرود-همکارجو
سلکرود-همکارجو-1
سیلکرود-همکارجو-۱
سلکرود-همکارجو2
سیلکرود-همکارجو۲
سلکرود-همکارجو3
سیلکرود-همکارجو۳
سلکرود-همکارجو4
سیلکرود-همکارجو۴
سلکرود-همکارجو5
سیلکرود-همکارجو۵
سلکرود-همکارجو6
سیلکرود-همکارجو۶
سلکرود-همکارجو7
سیلکرود-همکارجو۷

همکارجو جزء ۱۰ استارتاپ منتخب گیلانی در اولین همایش بین المللی Silk Road Startup 1

سلکرود-همکارجو-7-8
سیلکرود-همکارجو-۷-۸
سلکرود-همکارجو8
سیلکرود-همکارجو۸
سلکرود-همکارجو9
سیلکرود-همکارجو۹
سلکرود-همکارجو10
سیلکرود-همکارجو۱۰

اخبار همکارجو

ورود کارجو

ورود کارفرما

کانال تلگرامی همکارجو

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =