همکاری بیش از ده میلیون همیار پلیس با نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در همایش «طلایه‌داران فرهنگ ترافیک و همیاران پلیس»، اظهار داشت: بیش از ده میلیون همیار پلیس داریم؛ این همیاران در تمام خانواده‌ها حضور دارند و نمایندگان پلیس راهنمایی و رانندگی هستند.

وی با بیان اینکه هر چه قدر فرهنگ ترافیک را ارتقا بدهیم، حوادث رانندگی کاهش پیدا می‌کند، گفت: نیروی انتظامی با همکاری همه دستگاه‌ها و همیاران پلیس تصادفات و‌ تلفات جاده‌‌ای را کاهش داده است.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه هر سال درصد تصادفات و تلفات جاده‌ای کاهش پیدا می‌کند، تصریح کرد: اما با توجه به اینکه هر سال به تعداد خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها افزوده می‌شود؛ لذا درصد تصادفات و تلفات جاده‌ای نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: ما می‌توانیم با برنامه‌ریزی خوب، سرمایه‌گذاری و مشخص کردن سهم هر دستگاه و گسترش فرهنگ ترافیک آمار تلفات رانندگی را کاهش دهیم.

سردار اشتری گفت: به فرموده مقام معظم رهبری حتی یک کشته هم در تصادفات رانندگی زیاد است، باید به سمتی برویم که به فرموده مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشانیم.

فرمانده ناجا افزود: توصیه‌های همیاران پلیس به کاهش تصادفات رانندگی کمک می‌کند؛ البته زیرساخت‌ها و جاده‌ها هم باید درست باشد و ایمنی خودرو ها نیز باید

منبع: خبرگزاری صداو سیما


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدام نیروی انتظامی
مشاهده اخبار استخدامی پلیس فتا
مشاهده اخبار استخدامی پلیس افتخاری
مشاهده اخبار استخدامی پزشکی قانونی کشور
مشاهده اخبار استخدامی ارتش

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۱.۵ : امتیاز از مجموع ۲ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 5 =