پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجو معلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان بوشهر

 امسال شاهد پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجومعلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کار دانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و جمعی از مدیران ستادی استانداری بوشهر، جمعی از مدیران کل و روسای دانشگاه های استان بوشهر، رئیس، جمعی از مسئولان و دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر آئین استقبال از دانشجومعلمان نوورود دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر صبح سه‌شنبه در این آئین اظهار داشت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کاردانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم.

اکبر مولایی گفت: امیدوارم که دوره دانشجویی برای شما فرصتی برای آماده سازی، خودسازی، مهیا شدن برای امر خطیر معلمی و پوشیدن ردای مقدس معلمی و گرفتن انرژی در این مدت برای خدمت رسانی سی ساله باشد.

مولایی بیان داشت: امسال شاهد پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجومعلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هستیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با پذیرش دانشجومعلمان جدید آمار دانشجومعلمان دانشگاه به قریب به هزار نفر دانشجو معلم در دوره های پیوسته ما رسیده است.

مولایی تصریح کرد: خیلی خوشبین هستیم که در آینده بتوانیم وظیفه دانشگاه که تامین نیروی انسانی دستگاه آموزش و پرورش است را به نحو احسن انجام دهیم.

وی در پایان خطاب به دانشجومعلمان نوورود دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر متذکر شد: با هم هم قسم و همراه می شویم که وظیفه ای را که بر دوش بنده و شماها در کار آمادگی برای تربیت نسل آینده گذاشته اند به نحو احسن در این دوره ۴ ساله فرا بگیریم و آن مسئولیتی را که این جامعه به ما اعتماد کرده و بر دوش شما و بنده گذاشته است، به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

در پایان این مراسم دانشجومعلمان نوورود دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر قیام کرده و سوگندنامه دانشجویی را همصدا خوانش کردند و پس از آن از زیر قرآن طی مراسمی ویژه گذشتند.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش بوشهر اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 8 =