استخدام جمعیت هلال احمر

استخدام جمعیت هلال احمر

۱۶ اسفند ۹۹: صدور مجوز استخدام ۱۰۰۰ نفر در هلال احمر

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر گفت: در حال حاضر چارت هلال احمر ۱۰ هزار پست دارد که ۵۰۰۰ پست آن خالی است و مجوز تبدیل وضعیت ۷۰۰ نفر از امدادگران دارای وضعیت ایثار گرفته شد و همچنین مجوز استخدام ۱۰۰۰ نفر گرفته شده و مرحله اجرایی آن در اردیبهشت ۱۴۰۰ انجام می شود.


۱۱ اسفند ۹۹: خبر استخدام قراردادی ۸۰۰ داوطلب هلال احمر 

به گفته رییس جمعیت هلال احمر، ۸۰۰ داوطلب درجه ایثار جمعیت، تا پایان سال به صورت قراردادی اسخدام هلال احمر می‌شوند.
کریم همتی در گفت‌وگو با میزان گفت: در حال حاضر جمعیت هلال احمر، ۸۰۰ داوطلب زن و مرد با بالاترین درجه داوطلبی یعنی «ایثار» دارد که مقرر شده تمام این افراد به صورت قراردادی، به استخدام جمعیت هلال احمر در آیند.

وی افزود: در حال حاضر قرارداد بیشتر این افراد، منعقد شده و تا پایان سال نیز، این روند به پایان می‌رسد.

رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری آزمون درجه ایثار ادامه داد: آزمون درجه ایثار، طی دو سال اخیر برگزار نشده بود، اما در حال حاضر این آزمون در حال برگزاری است و تصور می‌کنیم تعداد ۳۰۰ نفر بر تعداد درجه داران ایثار افزوده می‌شود.

وی اظهار کرد: مقرر شده است این تعداد نیز در سال‌های بعدی نیز به صورت قراردادی، استخدام جمعیت شوند.
همتی در پاسخ به این سوال که چند داوطلب در هلال احمر مشغول فعالیت هستند، گفت: جمعیت هلال احمر، ۶۰ هزار نفر داوطلب دارد که از این تعداد، حدود ۱۰ هزار نفر فعال هستند.

وی افزود: از این ده هزار نفر، یعنی حدود ۱۰ درصد، امسال تقریبا هزار نفر تبدیل وضعیت می‌شوند.
رییس جمعیت هلال احمر ادامه داد: قطعا ما نیازمند نیرو‌های بیشتری هستیم که انشالله در سال‌های بعد، تامین خواهند شد.

منبع: خبرگزاری میزان


۲۱ دی ۹۹: خبر استخدام نجاتگران در جمعیت هلال‌ احمر

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره بر برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر گفت: هر تعداد از نجاتگران که موفق به کسب درجه ایثار شوند به لیست نهایی نجاتگران با درجه ایثار اضافه شده و استخدام می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، کریم همتی گفت: چند سالی است که در جمعیت هلال احمر آزمون استخدامی نداشتیم، بنابراین تلاش کردیم تا بخشی از ۱۰ هزار عضو هلال احمر را که به صورت فعال با جمعیت هلال احمر همکاری دارند، جذب کنیم تا با تبدیل وضعیت، معیشت آن ها را با افزایش مبلغ در احکامشان ارتقا دهیم.

وی با تاکید بر اینکه آزمون بهترین معیار برای انتخاب اعضا است، افزود: با توجه به اینکه در آزمون ایثار مهارت و دانش افراد محک زده می شود و نجاتگران، آزمون نسبتاً سختی را می گذرانند، داشتن این درجه معیار خوبی برای انتخاب افراد است و براساس آن اقدام می‌کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه معیار فعلاً درجه ایثار است و برخی از افراد که شبهه‌ای بر درجه ایثار آن ها وارد شده است، درجه اخذ شده مجدداً مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۸۰۰ نفر دارای درجه ایثار هستند و کسب درجه آن ها مربوط به سنوات گذشته است.

وی درباره برگزاری آزمون ایثار برای نجاتگران هلال احمر، افزود: با توجه به اینکه مدتی است آزمون ایثار برگزار نشده، بنابراین مجدداً درخواست برگزاری آزمون وجود داشت، بر این اساس برنامه ریزی های لازم انجام شده تا ۴ تیم ۱۰ نفره از افراد زبده و مورد اطمینان به استان ها بروند و آزمون ایثار را برگزار کنند. این فرآیند از هفته پایانی دی و یا هفته اول بهمن ماه آغاز می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد.

افرادی که موفق به کسب درجه ایثار شوند، به لیست استخدامی‌ها اضافه می شوند

همتی اضافه کرد: هر تعداد از نجاتگران که موفق به کسب درجه ایثار شوند به لیست نهایی نجاتگران با درجه ایثار اضافه شده و در فرودین ماه، کارهای جذب این افراد انجام می شود. استخدام این افراد جدا از افرادی است که در آزمون استخدامی قبول می شوند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی از طریق آزمون امور اداری و استخدامی کشور، تاکید کرد: مراحل برگزاری این آزمون در حال انجام است و اطلاعات مربوط به برگزاری آزمون را به سازمان امور اداری و استخدامی کشور تحویل دادیم و بودجه مورد نظر برای آن در بودجه سال ۱۴۰۰ لحاظ می‌شود تا پیگیری کنیم. ممکن است همه افرادی که جذب می‌شوند، امدادگر نباشند.

۲۲ تا ۴۵ ساله ها در آزمون استخدامی شرکت کنند

رئیس جمعیت هلال احمر درباره شرایط تعیین شده برای شرکت در آزمون استخدامی این جمعیت، گفت: داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت در صورتی که در کاری که می‌خواهند انجام دهند، خدشه وارد نشود مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و شرایط سنی ۲۲ تا ۴۵ سال است و بر همه این موارد مشارکت فعال افراد در هلال احمر و رضایتمندی سیستم هم اضافه می شود.

وی افزود: بانوان با درجه ایثار هم جذب می شوند اما شرایط کار در پایگاه ها در ساعات غیر اداری برای بانوان دارای درجه ایثار، متعارف نیست. بر این اساس این افراد را سعی می‌کنیم در حوزه ستادی نگه داریم و در مراکز ای او سی مشغول به کار شوند، البته پس از ارزیابی افراد و در صورتی که توانایی آن ها محک زده شد، می توانند در روابط عمومی هم مشغول به کار شوند.

همتی درباره رقم پرداختی به نجاتگران با درجه ایثار که در هلال احمر جذب می شوند، گفت: همه مزایای قانونی و حق بیمه سهم کارفرما برای این افراد پرداخت می شود. البته در حال حاضر محدودیت‌هایی برای پرداخت همه مزایای کارمندان وجود دارد، اما همه مزایایی که به کارکنان پرداخت می شود به سایر افراد که با درجه ایثار جذب می‌شوند هم تعلق می‌گیرد.

اختصاص سهمیه استخدامی برای اعضای جوانان

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه در آزمون استخدامی این جمعیت برای اعضای سازمان جوانان سهمیه در نظر گرفته شده است، گفت: طبیعی است کسی که هلال احمر را بشناسد در آزمون حضور داشته باشد و این موضوع برای مجموعه بهتر است چون جمعیت را به خوبی می‌شناسد، اما در زمان آزمون سهمیه‌ها لحاظ می‌شود.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر مدیون زحمات امدادگران و جوانان و داوطلبان است و ما هم به خاطر قدردانی از این عزیزان برگزاری آزمون استخدامی و جذب آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادیم.

همتی در پایان خاطرنشان کرد: هر کسی پارتی بازی کند از سیستم ما کنار می‌رود. در انتخاب افراد برگزار کننده آزمون باید دقت بسیار شود، حتی لازم است تا ترکیب برگزارکنندگان آزمون بومی نباشد تا از پارتی بازی های احتمالی جلوگیری شود. همه تلاش ما این است که در آزمون استخدامی در حق کسی ظلم نشود.

منبع: خبرگزاری مهر


۲۱ دی ۹۹: خبر استخدام نجاتگران در جمعیت هلال‌ احمر

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، کریم همتی ضمن تشکر از اداره کل روابط عمومی که اخبار مربوط به این جمعیت را به صورت مستمر منعکس کرده و نقاط ابهام را از بین می‌برد، گفت: چند سالی است که در جمعیت هلال احمر آزمون استخدامی نداشتیم ، بنابراین تلاش کردیم تا بخشی از ۱۰ هزار عضو هلال احمر را که به صورت فعال با جمعیت هلال احمر همکاری دارند، جذب کنیم تا با تبدیل وضعیت، معیشت آن ها را با افزایش مبلغ در احکامشان ارتقا دهیم.

وی با تاکید بر اینکه آزمون بهترین معیار برای انتخاب اعضا است، افزود: با توجه به اینکه در آزمون ایثار مهارت و دانش افراد محک زده می شود و نجاتگران، آزمون نسبتا سختی را می گذرانند، داشتن این درجه، معیار خوبی برای انتخاب افراد است و براساس آن اقدام می‌کنیم.
معیار استخدام فعلا درجه ایثار است.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه معیار، فعلا درجه ایثار است و برخی افراد که شبهه ای بر درجه ایثار آن ها وارد شده است، درجه اخذ شده مجددا مورد بررسی قرار می گیرد، اظهارداشت: اکنون بیش از ۸۰۰ نفر دارای درجه ایثار هستند و کسب درجه آن ها مربوط به سنوات گذشته است.

وی درباره برگزاری آزمون ایثار برای نجاتگران هلال احمر گفت: با توجه به اینکه مدتی است آزمون ایثار برگزار نشده، بنابراین مجددا درخواست برگزاری آزمون وجود داشت، بر این اساس برنامه ریزی های لازم انجام شده تا ۴ تیم ۱۰ نفره از افراد زبده و مورد اطمینان به استان ها بروند و آزمون ایثار را برگزار کنند. این فرآیند از هفته پایانی دی و یا هفته اول بهمن ماه آغاز می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد.

افرادی که موفق به کسب درجه ایثار شوند، به لیست استخدامی‌ها اضافه می شوند

متی اضافه کرد: هر تعداد از نجاتگران که موفق به کسب درجه ایثار شوند به لیست نهایی نجاتگران با درجه ایثار اضافه شده و در فرودین ماه، کارهای جذب این افراد انجام می شود. استخدام این افراد جدا از افرادی است که در آزمون استخدامی قبول می شوند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی از طریق آزمون امور اداری و استخدامی کشور، تاکید کرد: مراحل برگزاری این آزمون در حال انجام است و اطلاعات مربوط به برگزاری آزمون را به سازمان امور اداری و استخدامی کشور تحویل دادیم و بودجه مورد نظر برای آن در بودجه سال ۱۴۰۰ لحاظ می‌شود تا پیگیری کنیم. ممکن است همه افرادی که جذب می‌شوند؛ امدادگر نباشند.

۲۲ تا ۴۵ ساله ها در آزمون استخدامی شرکت کنند

رئیس جمعیت هلال احمر درباره شرایط تعیین شده برای شرکت در آزمون استخدامی این جمعیت، گفت: داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت در صورتی که در کاری که می‌خواهند انجام دهند، خدشه وارد نشود، مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و شرایط سنی ۲۲ تا ۴۵ سال است و بر همه این موارد مشارکت فعال افراد در هلال احمر و رضایتمندی سیستم هم اضافه می شود.

به گفته وی، بانوان با درجه ایثار هم جذب می شوند، اما شرایط کار در پایگاه ها در ساعات غیر اداری برای بانوان دارای درجه ایثار، متعارف نیست. بر این اساس این افراد را سعی می‌کنیم در حوزه ستادی نگه داریم و در مراکز ای او سی مشغول به کار شوند، البته پس از ارزیابی افراد و در صورتی که توانایی آن ها محک زده شد، می توانند در روابط عمومی هم مشغول به کار شوند.

همتی درباره رقم پرداختی به نجاتگران با درجه ایثار که در هلال احمر جذب می شوند، گفت: همه مزایای قانونی و حق بیمه سهم کارفرما برای این افراد پرداخت می شود. البته در حال حاضرمحدودیت‌هایی برای پرداخت همه مزایای کارمندان وجود دارد، اما همه مزایایی که به کارکنان پرداخت می شود به سایر افراد که با درجه ایثار جذب می‌شوند هم تعلق می‌گیرد.

اختصاص سهمیه استخدامی برای اعضای جوانان

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه در آزمون استخدامی این جمعیت برای اعضای سازمان جوانان سهمیه در نظر گرفته شده است، گفت: طبیعی است کسی که هلال احمر را بشناسد در آزمون حضور داشته باشد و این موضوع برای مجموعه بهتر است چون جمعیت را به خوبی می‌شناسد، اما در زمان آزمون سهمیه‌ها لحاظ می‌شود.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر مدیون زحمات امدادگران وجوانان و داوطلبان است و ما هم به خاطر قدردانی از این عزیزان برگزاری آزمون استخدامی و جذب آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادیم.

همتی خاطرنشان کرد: هر کسی پارتی بازی کند از سیستم ما کنار می‌رود. در انتخاب افراد برگزار کننده آزمون باید دقت بسیار شود، حتی لازم است تا ترکیب برگزارکنندگان آزمون، بومی نباشد تا از پارتی بازی های احتمالی جلوگیری شود. همه تلاش ما این است که در آزمون استخدامی در حق کسی ظلم نشود.

منبع: خبرگزاری ایرنا


۲۶ آذر ۹۹: هلال‌احمر نجاتگران ایثار را استخدام می کند

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر از تصویب استخدام نجاتگران با درجه ایثار در هلال‌احمر خبر داد.

مهدی ولی‌پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اعلام این خبر افزود: نجاتگران درجه ایثار در قالب قرارداد ساعتی طبق شرایط اعلام شده و پس از طی مراحل گزینش جذب جمعیت هلال‌احمر خواهند شد و تا پایان سال هم آزمون ارتقای درجه ایثار برای سایر نجاتگران برگزار می‌شود.

وی توضیح داد: این استخدام برای آن دسته از نجاتگران درجه ایثار هلال احمر است که در جای دیگر مشغول نیستند و به صورت مستمر در پایگاه های امدادی در سطح کشور با جمعیت هلال احمر فعالیت دارند.

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر اضافه کرد: چند روز گذشته در شورای عالی جمعیت هلال احمر با کلیت طرح جذب امدادگران با درجه ایثار موافقت شد و همه افرادی که درجه ایثار دارند و از عملکرد آنها در ارائه خدمات امدادی، عام المنفعه و بشردوستانه رضایت حاصل شده با طی مراحل خاص خود، در ماه آتی جذب خواهند شد.

رئیس جمعیت هلال احمر نیز پیشتر گفته بود: یکی از کارهای خوبی که در چند روز اخیر مراحل انجام آن پیگیری شد، جذب بخشی از نجاتگران در جمعیت هلال احمر بود. در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر تصمیم گرفته شد تا تبدیل وضعیت امدادگران با درجه ایثار فراهم شود.

کریم همتی با بیان اینکه امور اداری این جمعیت اقدامات اولیه نظیر تعداد افراد و هزینه های احتمالی را برآورد کردند، تاکید کرده بود: امیدواریم با این اقدام، بتوانیم رضایتمندی امدادگران را که یاوران همیشگی هلال احمر هستند، فراهم کنیم.

به گفته وی، با توجه به اینکه آزمون ایثار در سال گذشته برگزار نشد و در حال حاضر هم به دلیل شیوع کرونا شرایط خاصی وجود دارد، آزمون پیگیری خواهد شد تا افرادی که موفق به کسب درجه ایثار می‌شوند در ماه‌های بعد از این، هم نسبت به جذب آن ها اقدام شود.

ارائه خدمات امداد و نجات، اسکان و تغذیه اضطراری در زمان وقوع حوادث و سوانح، ارائه آموزش های امداد و کمک های اولیه به اقشار مختلف جامعه، برنامه ریزی و اقدام در جهت آمادگی مقابله با حوادث و سوانح، ارسال محموله های کمک های بشردوستانه به کشورهای آسیب دیده و متاثر از حوادث طبیعی، غیرطبیعی و اعزام عوامل امدادی در داخل و خارج از کشور از جمله وظایف این سازمان راهبردی وابسته به جمعیت هلال احمر است.

سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه آمادگی و پاسخگویی سوانح در داخل و خارج از کشور به عنوان یکی از بخش های اصلی جمعیت هلال احمر وظیفه دارد با امکانات گسترده عملیاتی، پشتیبانی، مخابراتی، امداد هوایی، جاده ای، دریایی، کوهستان و شهری، عملیات امداد و نجات را در فصول مختلف سال و برای خدمات رسانی به آسیب دیدگان و متاثرین از انواع حوادث و سوانح احتمالی در سراسر کشور اجرا کند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


۴ آذر ۹۹: خبر برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، توضیحاتی را درباره جزئیات برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهراب شریفی سده، درباره استخدام نیروهای مورد نیاز جمعیت، گفت: در حال اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری آزمون استخدامی از مراجع ذی‌صلاح هستیم و رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر پیگیر برگزاری این آزمون در اسرع وقت، هستند.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به سهمیه جذب نیرو برای ستاد و استان‌ها افزود: پس از اخذ مجوزهای لازم درباره سهمیه ستادی و استانی نیروها، ترکیب نیروهای مورد نیاز برای استخدام، احصا و بر این اساس آزمون برگزار می‌شود.

به گفته وی، در همه رشته‌ها و رسته‌هایی که اقدام به استخدام و جذب نیرو می‌کنیم امدادگران، نجات گران، داوطلبان و جوانان به صورت مساوی در اولویت خواهند بود.

شریفی سده درباره جذب نیروهای امدادی، تاکید کرد: بخشی از استخدام‌ها به جذب نیروهای امدادی اختصاص دارد و بر اساس ضوابطی که مشخص شده از توان امدادگران و نجات گران در این بخش استفاده مفید خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر


۲۷ آبان ۹۹: خبر جذب عضو داوطلب از بین سربازان در هلال احمر فارس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس اعلام کرد که این استان به عنوان پایلوت می‌تواند سربازان وظیفه را به عنوان عضو داوطلب این جمعیت جذب کرده و تحت آموزش قرار دهد.

حسین درویشی در دیدار با فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا در جهرم، گفت: آموزش همگانی امداد و کمک های اولیه جزو یکی از مهمترین وظایف جمعیت هلال احمر است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی هلال احمر فارس، درویشی گفت: استان فارس به عنوان پایلوت می‌تواند با جذب داوطلبانه سربازان وظیفه، پس از ارائه آموزش‌های لازم به آنان امکان تداوم ارتباط آنان بعد از اتمام دوره مقدس سربازی، با هلال احمر را فراهم کند.

درویشی افزود: برای نگه داشت سربازان وظیفه به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر باید مشخصات آنان ثبت سامانه شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: کسانی که دوره های تخصصی هلال احمر را گذرانده باشند در حوادث و بلایا برای کمک به همنوع خود اعزام می شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس همچنین گفت: در صورت برگزاری آزمون استخدامی در جمعیت هلال احمر، یکی از معیارهای اصلی گزینش و قبولی در این آزمون عضویت در جمعیت است.

فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا شهرستان جهرم نیز با قدردانی از خدمات جمعیت هلال احمر در آن شهرستان، اعلام کرد که سربازان وظیفه‌ آموزش دیده در این مرکز آموزشی امکان عضویت در هلال احمر را خواهند داشت.

سرهنگ مجید عسگریان گفت: سربازان وظیفه‌ای که به این مرکز مراجعه می کنند بعد از دریافت آموزش های هلال احمر می‌توانند به عنوان مربی در جمعیت هلال احمر ارائه خدمت کنند.

عسگریان پیشنهاد داد که یک تیم از نیروهای کادر این مرکز پس از گذراندن دوره‌های امداد و کمک های اولیه و همچنین دوره‌های تخصصی جمعیت هلال احمر به عنوان تیم پشتیبان این جمعیت آماده خدمت رسانی در مواقع بحران باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا


۱۸ آبان ۹۹: اخذ سهمیه استخدام ۲۰۰ عضو جوان هلال احمر

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد گلفشان در نشست صمیمی با اعضای مجامع کانون‌های جوانان و مسئولین امور جوانان استان لرستان اظهار داشت: اتفاقات خوبی قرار است در بدنه سازمان به وجود بیاید که منجر به تحولات بسیار مطلوبی در حوزه فعالیت‌های بشردوستانه خواهد شد.

وی افزود: سامانه «مهتاب» که به یکی از طرح‌های ماندگار در جمعیت هلال احمر تبدیل خواهد شد در آستانه رونمایی است و در آن تلاش داریم بتوانیم اقدامات ارزشمندی را پیاده کنیم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: یکی از تأکیدات ما توجه به طرح‌های ابتکاری است و از این پس نیز طرح‌های ابتکاری که از سوی اعضای جوانان در استان‌های مختلف ارائه می‌شوند بعد از پالایش مورد توجه قرار خواهند گرفت و اجرایی نیز می‌شوند.

گل فشان با اشاره به اینکه در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند، افزود: ارزش کارت عضویت جمعیت هلال احمر در خارج از کشور بیشتر است که این نشان می‌دهد فعالیت در هلال احمر معطوف به داخل کشور نیست و اعضایی که با این جمعیت همکاری دارند در سایر کشورها نیز مورد احترام قرار می‌گیرند.

منبع: خبرگزاری مهر


۳۱ شهریور ۹۹ : دعوت به همکاری جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در راستای اهداف چهار گانه خود در نظر دارد با همکاری پزشکان محترم متخصص و فوق تخصص در تمامی رشته ها مجددا نسبت به ارائه خدمات درمان تخصصی به شهروندان محترم در محل کلینیک تخصصی سابق جمعیت هلال احمر واقع در میدان خرمشهر اقدام نماید.

لذا از پزشکان متخصص و فوق تخصص دعوت بعمل می آید در صورت تمایل برای همکاری و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره ثابت ۰۵۸۳۲۴۰۱۱۷۳ و همراه ۰۹۱۵۱۸۷۹۶۴۴ تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است در حال حاضر آزمایشگاه پاتولوژی، داروخانه، درمانگاه عمومی و دندانپزشکی جمعیت هلال احمر در مکان فوق مشغول ارائه خدمات به شهروندان محترم می باشد.


۱۱ شهریور ۹۹: خبر جذب ۱۰۰۰ نفر در هلال احمر از طریق آزمون استخدامی

معاون حقوقی و پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور گفت: در راستای تامین نیروهای مورد تخصصی، جذب یک‌هزار نفر از طریق آزمون استخدامی بین نجات‌گران و امدادگران جمعیت هلال احمر در اولویت قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همایون یوسفی ظهر امروز در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان بوشهربا تاکید برتوسعه زیرساخت‌های امدادی در استان بوشهر اظهار داشت:استان بوشهر در عرصه‌های اقتصادی، صنعتی، تولیدی و سرمایه‌گذاری جایگاه مهم و ممتازی در عرصه ملی و بین‌المللی دارد که پارس جنوبی از عظمت ایران اسلامی در استان بوشهر قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه توجه به توسعه ظرفیت‌های امداد رسانی در زمان بروز مخاطره‌ها امری مهم است افزود:رفع کمبود خودرویی و لجستیک امدادی در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد .

معاون حقوقی و پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور با تاکید برشارژ اقلام امدادی گفت: شارژ اقلام امدادی و زیستی در انبارهای هلال احمر استان‌ها مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی از جذب امدادگران داوطلب متخصص از طریق آزمون استخدامی خبر داد و بیان کرد: در راستای تامین نیروهای مورد تخصصی، جذب یک‌هزار نفر از طریق آزمون استخدامی بین نجات‌گران و امدادگران جمعیت هلال احمر در اولویت قرار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم


۱۵ اردیبهشت ۹۹: خبر استخدام هزار نیروی داوطلب در هلال احمر

عضو شورایعالی جمعیت هلال احمر کشور گفت : هزار نفر از داوطلبان جمعیت به زودی برای فعالیت در پایگاه‌ها استخدام خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ؛ فریدون نوری عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشورامروز در نشست اعضای جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با استاندار که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: هزار نفر از داوطلبان جمعیت به زودی استخدام خواهند شد. این افراد برای فعالیت در پایگاه‌های امداد جاده‌ای، امداد کوهستان و امداد ساحلی استخدام خواهند شد.

وی با بیان اینکه ۲ میلیون نفر داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر در کشور فعالیت می‌کنند، گفت : در تلاشیم که برای پرکردن خلاء‌های استخدامی جمعیت، آمار استخدامی‌های داوطلبان را به چهار هزار و ۱۰۰ نفر افزایش دهیم.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر به فعالیت‌ها برای مقابله با کرونا پرداخت و گفت: جمعیت هلال احمر کشور در بحث مقابله با بیماری کرونا از ۷۲ هزار نفر داوطلب استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری ایلنا


۳۰ فروردین ۹۹ : دعوت به همکاری هلال احمر خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: این جمعیت در رشته‌های پرستاری، بهیاری، و کمک بهیاری برای ارایه خدمات هر چه بهتر به مبتلایان ویروس کرونا داوطلب افتخاری می‌پذیرد.

علی خدادادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این جمعیت به منظور ارایه خدمت در مراکز نقاهتگاهی بیماران بهبود یافته از ویروس کرونا در رشته‌های پرستاری، بهیاری و کمک بهیاری داوطلب افتخاری میپذیرد.

وی گفت: از علاقمندان به مشارکت در این فعالیت‌ دعوت می‌شود با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر در سراسر خوزستان نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: بیمارستان سابق طالقانی اهواز که متعلق به هلال احمر است با یکصد تخت برای بستری بیماران مبتلا به کرونا و همچنین به عنوان نقاهتگاه اختصاص یافته است.

وی افزود: هلال احمر به عنوان معین وزارت بهداشت در خصوص بیماری کرونا تعیین شده است که در بخش های مختلف آموزش مراقبت‌های بهداشتی ، غربالگری و فراهم کردن شرایط بستری و نقاهت بیماران مبتلا به کرونا فعالیت دارد.

جمعیت هلال احمر از ابتدای شیوع ویروس کرونا به همراه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی خوزستان در ارایه خدمات به مردم در بحث کرونا و مقابله با انتشار این ویروس فعال بوده است.


۲۵ فروردین ۹۹: تصویب طرح جذب ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص در هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر از تصویب طرح جذب ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص، در شورای عالی هلال احمر و در مرحله نخست جذب نیروی عملیاتی مورد نیاز پایگاه های این جمعیت خبر داد.

به گزارش ایسنا، کریم همتی گفت: در حال حاضر ۱۲۴۱ نیروی عملیاتی در این جمعیت دارای پست سازمانی پایگاه هستند اما این جمعیت برای تکمیل نیروی کادر پایگاه های خود ۴۱۰۰ نیروی دیگر نیاز دارد.

وی افزود: به منظور تامین و ساماندهی نیروی انسانی و ایجاد انگیزه برای نیروهای داوطلب هلال احمر جهت خدمت در پایگاه های امداد و نجات و همچنین صرفه جویی در منابع، امکانات و تجهیزات فردی و عملیاتی، تربیت نیروی انسانی با دوام و متعهد و تخصصی شدن ارائه خدمات؛ جذب نیروی انسانی مورد نیاز در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی و در چند مرحله انجام خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در مرحله نخست، ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص پس از انجام مراحل اداری و تصویب در سازمان امور اداری و استخدامی کشور در این جمعیت جذب خواهند شد، براین اساس ۷۷۸ نیرو در پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده ای)، ۹۰ نیرو در پایگاه های کوهستان، ۳۰ نیرو در پایگاه های ساحلی و ۱۰۲ نیرو نیز در مراکز پاسخگویی اضطراری ۱۱۲، جذب می شوند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر، همتی گفت: یکی از شروط جذب، استفاده از نجاتگران با سابقه فعالیت بیش از ۳ سال است که دوره های تخصصی مرتبط را گذرانده و دارای گواهینامه رانندگی پایه ۲ باشند. برای استمرار حضور این نیروها در پایگاه ها تعهدنامه محضری دریافت می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۸
صفحه اخبار استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + یازده =