استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

۱۳ بهمن ۹۸ : استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار 

سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت ­های تابعه آن، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (در رده کارشناسی) از میان دانش آموختگان ممتاز و نخبه دانشگاه‌های کشور (طبق جدول ذیل) دعوت به همکاری می‌نماید.

استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت­ های تابعه آن، تابع مقررات استخدامی سازمان می­ باشد و مستخدمین برای مدت معین و کار مشخص به استخدام درمی­ آیند. متقاضیان با دارا بودن شرایط عمومی استخدام پس از انجام آزمون، مصاحبه استخدامی و گزینش، در صورت کسب امتیاز برتر دعوت به کار خواهند شد.

شرایط عمومی ورود به خدمت سازمان:

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛

متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران؛

دارا بودن توانایی کامل جسمی و فکری برای انجام کاری که استخدام می­ شود و مبتلا نبودن به امراض مسری و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تشخیص مرجع پزشکی مورد تأیید سازمان؛

دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت قانونی (برای آقایان)؛

دارا بودن شایستگی اخلاقی لازم و ارائه گواهی عدم سوء­پیشینه؛

عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام؛

دارا بودن شرایط احراز شغل موردنظر و سایر شرایط استخدامی سازمان و یا شرکت­ های تابعه؛

آشنایی کامل به زبان انگلیسی براساس معیارهای سازمان؛

آشنایی با رایانه و مهارت ­های ICDL.

امتیازات همه شرکت­ کنندگان بر مبنای معدل، دانشگاه و رشته تحصیلی تعیین و از بالاترین امتیازات، برای آزمون دعوت به ­عمل خواهد آمد. جزئیات آزمون و مصاحبه، متعاقباً از طریق بخش اطلاعیه­ های سامانه بورس و اوراق بهادار و براساس گروه شغلی مربوطه اعلام خواهد شد.

شرایط اختصاصی (فردی) احراز شغل:
شرایط اختصاصی (فردی) احراز شغل:

مدارک مورد نیاز

فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴*۳ (عکس پرسنلی باید در یکسال اخیر گرفته شده، تمام رخ و واضح باشد)؛
فایل اسکن شده کارت ملی؛
فایل اسکن شده صفحه اول و دوم شناسنامه و صفحه سوم در صورت داشتن توضیحات؛
فایل اسکن شده مدارک تمامی مقاطع تحصیلی؛
فایل اسکن شده کارت پایان خدمت (برای آقایان).
حداکثر حجم فایل­های ارسالی می تواند ۱ مگابایت و فقط در قالب JPG ذخیره شده باشد.

مراحل ثبت نام

در قسمت “ورود” اطلاعات لازم را جهت ثبت نام وارد نماید. لینک فعال سازی به تلفن همراه یا آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ با مراجعه به آن، روی گزینه فعال سازی کلیک نموده تا به سامانه هدایت شوید.

پس از ورود به سامانه با کدملی و رمز عبور خود، ابتدا با مراجعه به بخش “مشاهده رزومه” تمامی اطلاعات موردنیاز را تکمیل نمایید. دقت فرمایید که در هر بخش اطلاعات خود را ثبت و در انتهای صفحه ذخیره­ سازی نهایی را انجام دهید.
پس از تکمیل رزومه خود، با مراجعه به بخش فرصت­ های شغلی، براساس شرایط موردنیاز و رشته تحصیلی اعلام شده، درخواست خود را ثبت نمایید. (هر فرد می تواند تنها یک درخواست شغلی ثبت نماید).

افرادی که پیش از این و در دوره های گذشته در سامانه ثبت نام نموده ­اند، می توانند پس از “ورود” به حساب کاربری خود و ویرایش رزومه و اطلاعات خود، در قسمت “فرصت­ های شغلی” درخواست خود را ثبت نمایند.

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می­ رساند که صرف ثبت نام در سامانه کافی نبوده و منجر به بررسی رزومه ایشان نخواهد بود. بنابراین لازم است تا پس از ذخیره­ سازی نهایی رزومه و هنگامی که به صفحه فرصت­ های شغلی هدایت می­ شوند، درخواست خود را از میان فرصت­ های شغلی موجود (حداکثر یک مورد) و با توجه به شرایط اختصاصی موردنظر انتخاب نمایند.

نکات مهم جهت یادآوری:

ثبت نام در سازمان فقط از طریق این سایت امکان پذیر بوده، لذا از متقاضیان درخواست می­شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر سازمان یا واحدهای زیرمجموعه ارسال ننمایند.

در صورتی که هریک از فایل­ های فوق را ندارید لازم است که در ابتدا آن­ها را تهیه فرمایید؛ چراکه بدون هریک از این مدارک امکان تکمیل ثبت نام وجود ندارد.

هر متقاضی تنها یک بار امکان ثبت نام در سامانه دعوت به همکاری را دارا می­ باشد. دقت داشته باشید که امکان ویرایش مشخصات پس از پایان مهلت ثبت ­نام و آغاز فرایند بررسی رزومه ­ها امکان پذیر نمی­ باشد.

ثبت­ نام در سامانه هیچ­گونه تعهدی برای سازمان جهت دعوت به آزمون و یا مصاحبه ایجاد نخواهد کرد.

چگونگی دعوت به آزمون و مصاحبه بر اساس اولویت­های مورد نیاز از طریق اطلاعیه­ های مندرج در سایت و دیگر ابزار پیام ­رسانی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می­شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند؛ همچنین از پیگیری تلفنی یا حضوری فرایند استخدام خودداری نمایند.

انتخاب داوطلب برای استخدام در سطح کارشناس، از طریق مصاحبه و آزمون انجام می­شود. اتخاذ تصمیم نهایی برای انتخاب داوطلبین با کمیته استخدام سازمان می­ باشد.

کسانی که در امتحان و مصاحبه­ ی ورود به خدمت سازمان پذیرفته می ­شوند مکلف به انجام یک دوره خدمت آزمایشی به مدت ۶ ماه می­ باشند تا طرفین شرایط را مورد ارزیابی قرار دهند. پس از طی دوره، اشخاصی که به خدمت در سازمان پذیرفته می ­شوند به صورت قراردادی و تمام وقت، خدمت می ­نمایند.

افرادی که طی مدت خدمت آزمایشی، برای ورود به خدمت مناسب تشخیص داده نشوند، از انجام خدمت در سازمان معاف می­شوند. از حقوق دوره­ ی آزمایشی مالیات و حق بیمه مقرر کسر خواهد شد.

در هریک از مراحل استخدام، چنانچه به تشخیص سازمان اطلاعات ارسالی، ناقص و یا نادرست باشند، این حق برای سازمان محفوظ است که از ادامه فرایند استخدام یا همکاری ممانعت بعمل آورد.
متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ در سامانه بورس و اوراق بهادار اطلاعات خود را ثبت و درخواست خود را ارسال نمایند.

ثبت نام در آزمون


۹ آذر ۹۸: اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار

به اطلاع می­رساند فهرست متقاضیان محترمی که به مصاحبه استخدامی دعوت خواهند شد، براساس کد ملی به شرح جدول ذیل می باشد؛ این افراد می­بایست در روز و رأس ساعت تعیین شده ای که طی تماس تلفنی به ایشان اعلام خواهد شد به سازمان یا هریک از شرکت های تابعه مراجعه فرمایند. حضور کلیه متقاضیان در زمان های مشخص شده الزامی است و امکان جابجایی آن وجود ندارد.

* لازم به ذکر است که تماس با متقاضیان براساس اولویت های داخلی و جدول زمان بندی برگزاری مصاحبه های استخدامی در حوزه های مختف است؛ لذا جهت تسریع در انجام این فرایند از تماس با واحدهای مختلف سازمان خودداری فرمایید.

توجه : زمان مشاهده اسامی پذیرفته شدگان به اتمام رسیده است

منبع: سامانه استخدام بورس


۲۳ آبان ۹۸: اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار به تفکیک عنوان شغلی

با آرزوی موفقیت برای یکایک همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ زمان برگزاری آزمون تخصصی متقاضیان استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار براساس کد ملی و به تفکیک عنوان شغلی اعلام گردید.

این افراد می­بایست در روز و رأس ساعت تعیین شده به آدرس ذیل مراجعه فرمایند. حضور کلیه متقاضیان نیم ساعت پیش از برگزاری آزمون الزامی بوده و به دلیل برگزاری آزمون بصورت الکترونیک، امکان شرکت در آن پس از زمان دقیق اعلام شده به هیچ وجه میسر نمی­ باشد.

* از کلیه داوطلبان تقاضا می­شود که در روز آزمون حتماً کارت ملی خود را همراه داشته باشند.

محل برگزاری آزمون:

تهران- خیابان حافظ- نرسیده به خیابان جمهوری (زیر پل دوم)- بن بست ازهری- پلاک ۱۰- شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

* به دلیل محدودیت های ترافیکی موجود در محل برگزاری آزمون، مجدداً به شرکت کنندگان تذکر داده می شود که حتماً نیم ساعت پیش از برگزاری آزمون در محل حضور داشته باشند. آزمون رأس ساعت آغاز و امکان برگزاری مجدد یا با تأخیر آن وجود ندارد.

* در صورتیکه شرکت کنندگان در هر عنوان شغلی حداقل شرایط کیفی لازم را در آزمون ها و بررسی های بعدی احراز ننمایند، سازمان می تواند از پذیرش در عنوان شغلی مذکور جزئاً یا کلاً خودداری نماید.

متقاضیان استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار، پس از شرکت در آزمون و بررسی سوابق ایشان با توجه به اطلاعات بارگذاری شده در سامانه، اولویت بندی شده و به ترتیب اولویت دعوت به مصاحبه خواهند شد؛ لذا از تماس با واحدهای مختلف سازمان خودداری فرمایید.

توجه : مهلت مشاهده زمان برگزاری آزمون استخدام سازمان بورس به تفکیک رشته ها به پایان رسیده است.

منبع: سامانه استخدام بورس


۲۲ آبان ۹۸: اعلام زمان برگزاری و مفاد آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های تابعه که مطابق اطلاعیه پیشین، در سامانه دعوت به همکاری سازمان ثبت نام و از میان فرصت های شغلی موجود حداقل در یک عنوان شغلی درخواست خود را ثبت نموده اند، می رساند:

زمان برگزاری آزمون کتبی (الکترونیکی) از متقاضیان استخدام روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ الی ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ خواهد بود.

فهرست افراد دارای اولویت برای دعوت به آزمون در هر فرصت شغلی (براساس ارتباط رشته تحصیلی، رتبه بندی دانشگاه و معدل)، طی اطلاعیه ای جداگانه در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ اعلام خواهد شد. به این افراد در پروفایل کاربری خود و همچنین از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد؛ اما ملاک اطلاع رسانی، درج اطلاعیه در سامانه استخدام سازمان خواهد بود.

افرادی که حداقل شرایط مذکور در اطلاعیه قبلی را دارا نمی باشند (پایان خدمت برای آقایان، مدرک تحصیلی و سابقه کار لازم و …)، و یا مدارک ارسالی آنان ناقص است، به آزمون و مصاحبه دعوت نخواهند شد. لازم به ذکر است که در صورت احراز عدم دارا بودن شرایط در هر یک از مراحل استخدامی، فرایند جذب متقاضیان در سازمان متوقف خواهد شد.

مفاد و سرفصل آزمون استخدامی سازمکان بورس و اوراق بهادار در هر یک از فرصت های شغلی اعلام گردید.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سامانه استخدام بورس


۲۸ مهر ۹۸ : استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های تابعه آن، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (در رده کارشناسی) از میان دانش آموختگان ممتاز و نخبه دانشگاه‌های کشور (طبق جدول ذیل) دعوت به همکاری می‌نماید.

استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت­های تابعه آن، تابع مقررات استخدامی سازمان می ­باشد و مستخدمین برای مدت معین و کار مشخص به استخدام درمی­ آیند. متقاضیان با دارا بودن شرایط عمومی استخدام پس از انجام آزمون، مصاحبه استخدامی و گزینش، در صورت کسب امتیاز برتر دعوت به کار خواهند شد.

 شرایط عمومی

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛

متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران؛

دارا بودن توانایی کامل جسمی و فکری برای انجام کاری که استخدام می­شود و مبتلا نبودن به امراض مسری و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تشخیص مرجع پزشکی مورد تأیید سازمان؛

دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت قانونی (برای آقایان)؛

دارا بودن شایستگی اخلاقی لازم و ارائه گواهی عدم سوء­پیشینه؛

عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام؛

دارا بودن شرایط احراز شغل موردنظر و سایر شرایط استخدامی سازمان و یا شرکت های تابعه؛

آشنایی کامل به زبان انگلیسی براساس معیارهای سازمان؛

آشنایی با رایانه و مهارت­ های ICDL.

امتیازات همه شرکت­ کنندگان بر مبنای معدل، دانشگاه و رشته تحصیلی تعیین و از بالاترین امتیازات، برای آزمون دعوت به عمل خواهد آمد. جزئیات آزمون و مصاحبه، متعاقباً از طریق بخش اطلاعیه­ های سامانه emp.seo.ir و براساس گروه شغلی مربوطه اعلام خواهد شد.

توجه مهم:

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ ۲۸ مهر ۹۸ اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

مشاهده آگهی در سایت اصلی بورس و اوراق بهادار


لینک‌های مفید مرتبط:

فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش
صفحه اخبار استخدامی وزارت بهداشت
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
کانال تلگرامی همکارجو
به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۱ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =