استخدام سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور 1

استخدام سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰: خبر استخدام جدید در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از جذب و استخدام بیش از ۱۶۰۰ نفر از افراد در این سازمان خبر داد.

علی جعفری در توضیح بیشتر به مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: با تلاش و پیگیری های به عمل آمده از سوی سازمان جنگل ها، خوشبختانه مجوز جذب و استخدام ۱۶۷۰ نفر نیرو از سازمان اموراداری و استخدامی کشور گرفته شده است .

وی گفت: از این تعداد ۹۱۰ نفر از طریق آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی جذب و وارد منابع طبیعی می شوند و عناوین پست های مورد نیاز نیز با توجه به درخواست و شرایط اداره کل منابع طبیعی استان ها تعیین می شود.

به گفته مدیر کل امور اداری سازمان جنگل ها تاریخ ثبت نام و آزمون استخدامی این دسته از افراد متعاقبا از طریق سایت این سازمان اعلام می شود.
جعفری در ادامه گفت: ۷۶۰ نفر نیز که از فرزندان محترم شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر از آن هستند از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور جذب منابع طبیعی می شوند.

مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری تصریح کرد: فرزندان شهدا و جانبازان تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۷ فرصت دارند در سامانه سازمان سنجش ورود و ثبت نام نمایند.

وی افزود: این افراد پس از قبولی در آزمون استخدامی در ادارات منابع طبیعی شهرستان ها و بخش های مربوطه به عنوان نیروهای حفاظتی بکار گرفته می شوند.

علی جعفری استخدام نیروهای حفاظتی را اتفاقی مهم برای منابع طبیعی کشور دانست و گفت: استخدام نیروهای حفاظتی صرفاً برای تشدید اقدامات حفاظتی و تقویت نیروهای این مجموعه در عرصه های منابع طبیعی است.


۲۷ اسفند ۹۹: خبر استخدام ۹۱۴ نفر در سازمان جنگلها

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر در آخرین جلسه شورای اداری این اداره کل گفت: سال آینده از طریق آزمون استخدامی ۹۱۴ نفر نیرو به بدنه سازمان جنگلها افزوده می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ، به گغته عبدالرضا سنگاری این ازمون خرداد ماه سال اینده برگزار می شود .
وی در عین حال افزود: امسال ۵۳ تن از نیروهای این اداره کل به افتخار بازنشستگی نائل شدند .

مدیرکل منابع طبیعی نوشهر در بخشی از سخنان خود فرارسیدن اعیاد شعبانیه ،روز پاسدار و تولد حضرت امام حسین (ع) را تبریک گفت .
او با اشاره به اینکه امسال سال سختی را پشت سرگذاشتیم افزود: باید سعی کنیم برای سال آینده با ترسیم یک برنامه هدفمند در حفظ عرصه های منابع طبیعی همت گماریم .

سنگاری همچنین با اعلام اینکه اول فروردین ماه “روز جهانی جنگل” نامگذاری شد بر معرفی جنگلهای هیرکانی از طریق رسانه های گروهی به ویژه صدا و سیمای مرکز مازندران تأکید کرد .

مدیرکل منابع طبیعی نوشهر از روسای ستادی و شهرستانی خواست بر تکریم و حرمت ارباب رجوع دقت بیشتری نمایند .
سنگاری با اشاره به تعطیلات نوروزی بر ضرورت کشیک های نوروزی در این ایام تأکید کرد و افزود: از سال آینده شبکه بی سیم این اداره کل از آنالوگ به دیجیتال تبدیل می شود .

در جلسه شورای اداره کل از خدمات مهندس رحمت علیزاده معاون امور جنگل قدردانی شد .
گفتنی است علیزاده در حکمی به عنوان معاون دفتر جنگلداری و امور بهره برداری سازمان جنگلها منصوب شد .
همچینن در این جلسه سرهنگ مهدی عسگری فرمانده یگان حفاظت اداره کل در سخنانی به تشریح عملکرد یکساله این یگان در غرب مازندران پرداخت و مهندس سید مهدی مولایی رئیس اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان تنکابن به نمایندگی از روسای شهرستان سخنرانی کرد .

از حوزه معاونت حفاظت و امور اراضی ،‌ مهندس محمود سام دلیری رئیس اداره استعدادیابی اداره کل به تشریح عملکرد این اداره پرداخت .
از حوزه معاونت امور جنگل شاهین کیالاشکی رئیس اداره جنگلکاری،پارکها و ذخیره گاههای جنگلی به تشریخ عملکرد این اداره در سال جاری پرداخت . گفتنی است شاهین کیا به افتخار بازنشستگی نائل شد .

از حوزه معاونت فنی و ابخیزداری مهندس قربانعلی خدایی رئیس اداره کنترل سیلاب و آبخوانداری اداره کل به تشریح عملکرد این اداره پرداخت .

از حوزه معاونت برنامه ریزی مهندس محمدرضا سلمانیان رئیس اداره طرح و برنامه به تشریح عملکرد این اداره پرداخت . گفتنی است سلمانیان بافتخار بازنشستگی نائل شد .
در ادامه این جلسه معاونتهای امور جنگل، حفاظت و امور اراضی ، برنامه ریزی و فنی و آبخیزداری گزارشی از عملکرد حوزه خود را برای حاضران تشریح کردند .


۱۷ شهریور ۹۸: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور

– سازمان امور اراضی کشور

– وزارت ورزش و جوانان

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۸ (دستگاه‌های سازمان امور اراضی کشور و وزارت ورزش و جوانان) و روز دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ (دستگاه سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری)، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتایج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک کنید | برای دانلود اطلاعیه اینجا کلیک کنید

برای ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک کنید

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۱۰ شهریور ۹۸: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی که تاکنون اعلام نشده است، به ارائه توضیحاتی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، مهنس سیدعزیز آشنا با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

وی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی دو دستگاه اجرایی دیگر (علاوه بر نتایج ۸ دستگاه اجرایی که پیش‌تر منتشر شده بود) را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده‌ایم و پس از تأیید آن‌ها قابل انتشار خواهد بود، خاطرنشان کرد: به محض اینکه نتایج نهایی این دو دستگاه و نیز سایر دستگاه‌ها بر روی سایت مرکز آزمون قرار گیرد، این موضوع از طریق پیامک به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی تشریح کرد: به طور کلی روال کار به این صورت است که ابتدا دستگاه‌های اجرایی باید نتایج مصاحبه‌ها را به ما اعلام کنند و ما با توجه به آزمون کتبی شرکت‌کنندگان، میانگین امتیاز افراد را محاسبه و بعد از تأیید نتایج از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، نتایج نهایی را اعلام کنیم. بنابراین با توجه به این روال نمی‌توان گفت که زمان دقیق اعلام نتایج آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی که تاکنون اعلام نشده، چه زمانی خواهد بود و نیز زمانی که برای اعلام نتایج مصاحبه‌ها در هر سازمانی طی می‌شود، متفاوت است.

مهندس آشنا در پایان گفت: علاوه بر اینکه نتایج نهایی آزمون در پروفایل افراد در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده خواهد بود، از طریق پیامک نیز به شرکت‌کنندگان اطلاع‌رسانی و اعلام خواهد شد که نتایج آزمون آن‌ها در سایت مرکز آزمون قابل مشاهده است؛ بنابراین نیازی نیست شرکت‌کنندگان دغدغه زمان اعلام نتایج آزمون را داشته باشند چرا که زمانی که نتایج نهایی اعلام شود، افراد از طریق پیامک باخبر خواهند شد.


۷ شهریور ۹۸: بکارگیری ۲۴۰ دیده‌بان در ۱۴ شهرستان کرمانشاه

فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: ۲۴۰ دیده‌بان در ۱۴ شهرستان این استان به‌کارگیری شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کرمی امروز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به نزول بارش های فراوان در اواخر سال گذشته در ابتدای امسال و افزایش پوشش گیاهی اظهار داشت: با توجه به این موضوع و احتمال افزایش حریق در عرصه های منابع طبیعی و جنگل های استان اقداماتی برنامه ریزی شد.

وی افزود: از جمله این اقدامات می توان به برگزاری ۱۴ همایش در ۱۴ شهرستان استان با سازمانها و گروه های مردم نهاد، نشست با ائمه جمعه و نشسته با دادستان پیرامون مجازات جایگزین حبس برای استفاده از محکومین این زمینه اشاره کرد.

فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه از تهیه سه هزار قلم تجهیزات طریق مرکز و توزیع آن بین ۱۴ شهرستان استان به این منظور و طی سال جاری خبر داد و گفت: در این زمینه از ظرفیت خیرین نیز استفاده شده است که در قالب آن هفت دستگاه دمنده توسط خیرین در پاوه، ۲۵ دستگاه دمنده توسط خیرین در گیلانغرب و ۱۵ دستگاه دمنده توسط خیرین در جوانرود برای کمک به اطفای حریق اعطا شده است.

این مسئول از به کارگیری ۲۴۰ دیده بان در ۱۴ شهرستان استان خبر داد و گفت همچنین ۱۰ نیروی واکنش سریع را در مرکز استان استخدام کرده ایم.

کرمی از صدور ۱۰۰ نفر بیمه نامه بی نام برای آسیب دیدگان احتمالی در اطفاء حریق خبر داد و گفت ۵ دستگاه خودروی فتون نیز به این منظور تهیه شد و در راستای مباحث آموزشی و ترویجی نیز ۵ هزار پرشور در مراکز تفریحی و تفرجی توزیع شد و همچنین دستور استاندار برای فرمانداران بخشداران و دهیاران احکام مدیریت بحران صادر شده است.

وی از شناسایی ۱۱۰ منطقه بحرانی در استان خبر داد و گفت در ۱۴ شهرستان استان نیز ۱۵ پایگاه اطفای حریق راه اندازی شده است.

فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه ۶۵ درصد عامل آتش سوزی ها را مربوط به گردشگران دانست و خاطر نشان کرد: ۱۵ درصد آتش سوزی ها در اثر سرایت از مزارع کشاورزی، ۱۴ درصد در اثر اختلافات قومی و قبیله ای، ۴ درصد ناشی از پادگان های نظامی و تاسیسات جانبی منابع طبیعی و ۲ درصد در اثر عوامل غیر انسانی است.

وی از تشکیل ۲۰۳ پرونده تخریب و تخلف خبر داد و افزود: در این راستا همچنین ۴۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شده است و ۵۸۹ گزارش مردمی نیز در این حوزه دریافت کرده‌ایم.

کرمی از وقوع ۴۷ فقره آتش‌سوزی در سطح ۱۴۰ هکتار از عرصه های منابع طبیعی استان طی ۵ ماهه امسال خبر داد و بیان داشت: بیشترین آتش سوزی ها را مربوط به شهرستان های کرمانشاه، پاوه، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب دانست.


۳۱ تیر ۹۸: خبر استخدام ۵۴۴ نفر درسازمان جنگل ها

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به حضور ۹ هزار و ۹۷۲ نفر نیروی فعال در منابع طبیعی سراسر کشور، گفت که در سال جاری ۵۴۴ نفر نیز به این نیروها اضافه می‌شوند.

به گزارش روز یکشنبه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، مهدی طاهری افزود: با توجه به چند برابری پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی، فرآیند انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی شغلی داوطلبین از دهم تا هجدهم تیرماه به مدت ۱۰ روز در سازمان جنگل‌ها برگزار شد.

مدیرکل امور اداری همچنین تصریح کرد: سازمان جنگل‌ها امتیازات ثبت شده در این مرحله را به سازمان اداری استخدامی (جهاد دانشگاهی به عنوان مجری) اعلام کرده تا از طریق سایت مزبور اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام شود.

طاهری با بیان اینکه اکنون منتظر اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان هستیم تا مراحل جذب آنان انجام شود، خاطرنشان کرد: نیروهای جذب شده برای پست‌های تعریف شده در منابع طبیعی شهرستان‌ها و در رشته محل‌های تعیین شده مشغول بکار خواهند شد.


۲۷ خرداد ۹۸: اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور

ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کلیه داوطلبانی که اسامی آنان برای مصاحبه تخصصی در سایت جهاد دانشگاهی(دستگاه مجری آزمون) اعلام گردیده است، حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۲ با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان(قبول شده در آزمون کتبی) مراجعه نمایند.

بدیهی است زمان و مکان انجام مصاحبه تخصصی پس از طی این مرحله و در قالب اطلاعیه‌های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

۱- گواهی معتبری که معدل مدرک تحصیلی داوطلب در آن ذکر گردیده باشد.
۲- مدرک زبان انگلیسی معتبر (TOLIMO،MSRT،TOFEL،IELTS)
۳- برگزیدگان علمی دانشجویی: مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه را ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می‌باشد.
۴- گواهی چاپ مقاله و یا ارائه مقالات علمی-پژوهشی(داخلی و خارجی)، علمی-ترویجی(داخلی و خارجی)، مقالات چاپ شده در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر ملی نمایه شده در (ISC،CIVILICA) و همایش‌های بین‌المللی
۵- کتاب تالیفی یا ترجمه
۶- ثبت اختراع، گواهی ثبت اختراع مورد تائید مراجع ذیصلاح(سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)
۷- گواهی کسب مقام در جشنواره علمی و یا هنری، کسب مقام در المپیادهای علمی، جشنواره‌های معتبر علمی(خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودک و نوجوان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی.
۸- گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر(ICDL) از مراکز و موسسات تائید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور
۹- داشتن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل

منبع: سایت جنگلها و مراتع


۲۵ خرداد ۹۸: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال ۹۷

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفیت مرحله بررسی مدارک ششمین امتحان مشتـرک فراگیر دستگاه‌هـای اجرایی کشور می‌رساند، نتایج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری با ورود به قسمت پروفایل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

برای مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک کنید

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۱۶ اردیبهشت ۹۸: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند.

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، پذیرفته شدگان موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ۲۱/ ۰۲/ ۹۸ تا روز چهارشنبه مورخ ۱/ ۳/ ۹۸ با به همراه داشتن مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان (اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.
۱- ۶ قطعه عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد
۲- اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی (در زمان ثبت نام) ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن
۳- اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن
۴- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۵- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان
۶- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین
۷- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد
۸- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵ درصد
مراجع ذیصلاح برای تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
• معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
• معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
• معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۹- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکتهای تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند.
۱۰- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن( طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می باشد)
با توجه به اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور، این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آن ها بوده و افراد واجد شرایط بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.
این گزارش می افزاید: عدم مراجعه و تحویل مدارک در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

منبع: سایت سازملان جنگل ها و مراتع


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار دانشگاه فرهنگیان
صفحه اصلی اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدام سازمان محیط زیست
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو


ثبت نام در سامانه راهنمای مسیرشغلی همکارجو

راهنمای کارفرمایان و ثبت آگهی در همکارجو

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =