استخدام کانون زبان ایران

استخدام کانون زبان ایران

۱۵ بهمن ۹۸: دریافت کارت آزمون استخدام مدرس در کانون زبان ایران

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام مدرس در کانون زبان ایران فعال گردید.

دریافت کارت آزمون

منبع: سایت کانون زبان ایران


۲۵ دی ۹۸ : استخدام مدرس در کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین، بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزش زبان در ایران، برای تکمیل کادر علمی خود در سراسر کشور، آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان، جوان و بزرگسالان) و بخش‌های غیرانگلیسی (فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی و ایتالیایی) برگزار می‌نماید.
زمان ثبت‌نام در این آزمون از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۲ دی‌ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۳ روز شنبه ۱۲ بهمن‌ماه ادامه می‌یابد.

بنابراین گزارش آزمون جذب مدرس زمستان ۹۸ قرار است در روز جمعه ۱۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار شود.

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی ترین، بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزش زبان در ایران، برای تکمیل کادر علمی خود در سراسر کشور از طریق آزمون و مصاحبه، اقدام به جذب مدرس می‌نماید:

الف : شرایط داوطلبان شرکت در آزمون جذب مدرس زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی:

بخش انگلیسی- گروه جوان و بزرگسالان
بخش انگلیسی- گروه جوان و بزرگسالان
بخش انگلیسی- گروه جوان و بزرگسالان
بخش انگلیسی- گروه جوان و بزرگسالان

کانال تلگرامی همکارجو

 


۱۹ آبان ۹۸ : استخدام مدرس در کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی ترین ، بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزش زبان در ایران ، برای تکمیل کادر علمی خود در سراسر کشور از طریق آزمون و مصاحبه، اقدام به جذب مدرس می‌نماید:

الف : شرایط داوطلبان شرکت در آزمون جذب مدرس زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی:

شرایط داوطلبان شرکت در آزمون جذب مدرس زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی
شرایط داوطلبان شرکت در آزمون جذب مدرس زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی

نکات مهم:

– داوطلبان آزمون جذب مدرس لازم است قبل از اقدام به تکمیل اطلاعات اولیه ثبت نام، جدول مراکز را با دقت مطالعه نموده و شهر، زبان و گروه مدنظر خود را انتخاب نمایند. بدیهی است اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام اینترنتی پس از دریافت کد رهگیری قابل تغییر نمی باشد.

– محل اشتغال به تدریس پذیرفته شدگان نهایی آزمون جذب مدرس بر اساس استان انتخابی در مرحله ثبت نام تعیین می گردد. لذا داوطلبان در انتخاب استان خود نهایت دقت را بعمل آورند.

– محل اشتغال به تدریس پذیرفته شدگان در شهر محل خدمت بر اساس نیاز مراکز آموزشی و به تشخیص مدیر استان و تایید معاون آموزشی تعیین می گردد.

مشاهده متن کامل آگهی استخدام

مشاهده لیست مراکز آزمون جذب مدرس

مهلت مشاهده نتایج آزمون به اتمام رسیده است

کانال تلگرامی همکارجو


۱۰ شهریور ۹۸: اعلام نتایج آزمون استخدام مدرس در کانون زبان ایران

با آرزوی موفقیت برای همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی کانون زبان ایران اعلام گردید.

مهلت مشاهده نتایج آزمون به اتمام رسیده است

منبع: سایت کانون زبان ایران


استخدام مدرس در کانون زبان ایران

فراخوان آزمون جذب مدرس در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگ‌سالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی از سوی کانون زبان ایران منتشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این آزمون قرار است روز جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی برای تدریس در کانون زبان پذیرفته خواهند شد.

بر این اساس ثبت‌نام شرکت در این آزمون از روز پنجشنبه ۱۸ بهمن و با مراجعه به پایگاه رسمی اینترنتی کانون زبان آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۳۰ بهمن نیز ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان جهت به دست‌آوردن اطلاعات بیشتر برای شرکت در این آزمون می‌توانند علاوه بر پایگاه اینترنتی کانون زبان ایران به پایگاه خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز مراجعه کنند.

متن کامل اطلاعیه

جدول مراکز آموزشی

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۱ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =